Vyjížďky na koních a výcvik jízdy na koni – v jízdárně pořádáme pro zájemce všech věkových i váhových kategorií, začátečníky i pokročilé. Nádherné okolí zaručuje kvalitní zážitky z jízdy. Používáme až 7 koní různých plemen ve věku 7–18 let, připravené, nelekavé, přiježděné, se zkušenostmi v provozu – profesionály. Koně více plemen, temperamentní i skoro flegmatické, teplokrevné i silného chladnokrevníka – u nás si zajezdí opravdu každý.

Vyjížďky si u nás můžete objednat od hodinových až po několikahodinové, v anglických nebo westernových sedlech. Okolí je nádherné, lze zajet na krásná panoramata, kde je vidět až na Brno nebo naopak daleko na Vysočinu, do nádherného dlouhého údolí říčky Lubě plného brodů a dlouhých luk a nebo třeba ke zřícenině zemanské tvrze hluboko v okolních lesích. Vyjížďky probíhají vždy s doprovodem. Vyjížďka bez doprovodu není možná ani pro zkušené jezdce.
Pro absolvování většího počtu vyjížděk si můžete předplatit výhodnou permanentku.

Výcvik na jízdárně – anglické ježdění – základy drezury, kavaletová práce, příprava na skákání. Pro úplné začátečníky výcvik na lonži, nebo už samostatně v uzavřené kruhové ohradě. Se sedlem, bez sedla – s madly, dle přání zákazníka. Sedové hodiny na lonži – pro zlepšení rovnováhy jezdce, držení těla a lepší souhru pohybu jezdce s koněm.
Pro absolvování většího počtu výcvikových lekcí si můžete předplatit výhodnou permanentku.

Vodění dětí na koních – pro nejmenší nabízíme svezení na našich hodných koňských veteránech, kteří jsou nelekaví, vstřícní a spolehliví. Na dece s madly, popř. v sedle, dle velikosti dítěte.

Jezdeckou výstroj – chapsy, přilby, biče si můžete zapůjčit u nás.

Objednávky přijímáme vždy několik dní dopředu, objednávky na víkendy nejlépe týden předem, bývají nejvíce obsazené. Objednávky na poslední chvíli jsou samozřejmě možné, ale ne vždy vám zaručíme, že se na vás dostane.


Westernové ježdění – pro velký zájem nově nabízíme výuku westernového ježdění. Máme v současnosti 3 koně ježděné westernově, kteří se účastnili westernových kurzů s našimi nejznámějšími trenéry, westernových soutěží stupně C, B, a mohou teď zájemcům nabídnout a předat vše, co se naučili.

Příprava pro ZZVJ – vzhledem ke každoročnímu zájmu klientů o zapůjčení koní pro zkoušku základního výcviku jezdců – jezdeckou licenci – nabízíme k pronajmutí 2 připravené teplokrevné koně klidné povahy, kteří již 3 roky po sobě bezpečně absolvovali zkoušky s několika jezdci a vždy dopadli s výborným hodnocením, všichni jejich jezdci zkoušky složili úspěšně.